Сьогодні, 22 січня, з 8:00 закрито вихід з підземного переходу станції метро "Театральна" Музей історії Києва, повідомляє прес-служба метрополітену.
Обмеження триватиме до завершення заходів до Дня Соборності України.
До нагоди Дня соборності України в Києві будуть проводитися тематичні заходи. Зокрема, близько восьмої ранку кияни запланували організувати флешмоб і сформувати живий ланцюг через міст Патона в якості символу єднання східної і західної України.
На Майдані люди планують розтягнути великий український прапор і пронести його по головних вулицях столиці.
“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 22 січня, в понеділок, у Києві зміниться маршрут руху громадського транспорту у зв'язку з проведенням урочистих заходів на честь святкування Дня соборності України.