Станції київського метро "Театральна", "Площа Льва Толстого" і "Палац спорту" у неділю, 17 червня, закриті з 6:00.

Робота станцій обмежена з самого ранку у зв'язку з проведенням "Марш рівності" в центрі міста, повідомляє прес-служба столичного метрополітену.

Відзначається, що відповідне рішення прийнято на підставі "Порядку організації роботи міського пасажирського транспорту загального користування під час проведення мирної ходи" 17 червня.

"Знай.uа" нагадує, що громадський транспорт столиці в неділю курсуватиме за зміненим трасі до завершення заходів, запланованих в центрі столиці. Це стосується тролейбусів № 5, 7, 8, 9, 17, 93н і автобусів № 20, 24, 114, 118.

Популярні новини зараз

В Україні готують новий реєстр чоловіків: що зміниться у військовому обліку

"Мобілізувати не можна відпустити": ТЦК отримали терміновий наказ від Міноборони

Як мобілізовані "з вулиці" насправді воюють: одкровення з фронтових реалій

"Покинув, два роки шлявся, обжимався...": Оля Цибульська розповіла, що сталося з Винником

Показати ще

17 червня, у неділю з початку роботи і аж до закінчення всіх заходів, які відбуватимуться у центрі столиці, будуть внесені зміни в роботу громадського транспорту, який курсує за маршрутом майбутніх заходів.

Про зміну схеми руху деяких маршрутів громадського транспорту повідомляє прес-служба "Київпастранс".

Сьогодні також жителів і гостей столиці попередили про заборону купання на пляжах, які розташовані в межах міста.

"На всіх 12 київських муніципальних пляжах, які були підготовлені до літнього сезону, купатися тимчасово не рекомендується. Застереження обумовлене сильними зливами і залишається чинним протягом 48 годин після завершення дощів", - повідомили в КП "Плесо".

"Для захисту здоров'я громадян та профілактики поширення інфекційних захворювань рекомендуємо утриматися від купання до стійкого поліпшення погодних умов", – наголошується в повідомленні.

Фахівці "Плесо" запевняють, що попередження людей про те, що купання на річкових, озерних, морських і океанських пляжах після сильних дощів небажано, є звичайною практикою у країнах, де добре розвинені основи безпеки та культури рекреації біля води (США, Канада, країни Європи).