В зоні проведення антитерористичної операції 29 березня терористи знайшли тіло українського військовослужбовця. Солдат зник з військової частини напередодні.

"29 березня під час перевірки наявності особового складу виявили його відсутність. Тривали першочергові пошукові заходи, тіло виявили представники російсько-окупаційних військ і передали українським військовим", - підтвердив речник штабу АТО Олег Сушинський.

Він підкреслив, що по закінченню судово-медичної експертизи, процесу впізнання та оформлення відповідних документів представники гуманітарного проекту ЗСУ "Евакуація 200" доставили тіло до місця поховання.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Слід відзначити, що наприкінці минулого року безвісти зниклими за час військового конфлікту на Донбасі вважалися 410 солдатів, серед яких цивільні і військові.

Серед них шість волонтерів і два журналіста. Зниклими безвісти також вважаються 116 військовослужбовців, серед яких: 71 військовий ЗСУ, 24 правоохоронці, 16 нацгвардійців і 5 прикордонників, а також 12 добровольців.

Дивіться: Чотири місяці повітряних боїв: як працювала українська військова авіація на початку АТО

Як повідомляв портал "Знай.ua", живих українських воїнів масово "записують у покійники". Рівно рік тому профільні відомства оприлюднили дані про смерть трьох бійців із 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, позиції якої були розташовані в районі Зайцевого, що на Донеччині. Мова йде про прапорщика Андрія Сипавка та страшого солдата Тимофія Геніша. Підтвердив це і очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль: в бліндаж, за його словами, залетіла міна 120 мм калібру, влучила у буржуйку, спровокувавши пожежу. Тоді ж зник і військовий з Чернігівщини, і хоча його прізвище не називалося, але вже тоді записали до "небіжчиків".