Якщо ви отримали опік об гарячу поверхню, бризкнув окріп або обгоріли на сонці, не варто використовувати улюблені народні методи лікування у вигляді сметани, масла, соку алое та інше. Це зробить тільки гірше.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.



"Облилися окропом або доторкнулися до гарячого праски? Ні в якому разі не біжіть на кухню за рослинним маслом, листям алое або сметаною. Важливо оперативно відреагувати і надати адекватну першу допомогу собі або своїм близьким", - пише вона.

Супрун також додала, що інтенсивність болю не завжди дорівнює тому, наскільки опік серйозний.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися біля розбитого корита: що буде з пенсіями

В Україні оновили правила для виїзду за кордон

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Українцям виплатять матеріальну допомогу: хто отримає гроші і як оформити заявку

Показати ще

"Головне - уникати попадання бруду на уражену ділянку шкіри і не розривати бульбашок, які можуть утворитися в цьому місці. У разі сильного опіку необхідно звернутися за професійною медичною допомогою", - рекомендувала вона.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж і застосування популярного антибіотика на основі цефтріаксону — "Ауроксона".

Додамо, що за останні три роки проаналізували якість лікарських засобів, які продаються в аптеках. В Україні в цей час діяв мораторій на перевірку аптек, після відміни якого виявили фальшиві медичні препарати на прилавках.

Ми також писали про те, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як захиститися від підробки в аптеці.В Україні, незважаючи на систему державного контролю, існує велика ймовірність придбати фальсифіковані лікарські засоби. Про це написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

"Підробка ліків – глобальна проблема. За даними ВООЗ за 2017 майже кожен десятий продукт медичного призначення в країнах з низьким і середнім рівнем доходу є некондиційним або фальсифікованим", - написала Супрун.