На окуповані території так званої "ДНР" приїхали бійці "Правого сектора", щоб, нібито, зачистити населені пункти від мирних жителів, які лояльно ставляться до бойовиків.

Відповідну "страшилку" розповсюдили російські ЗМІ з посиланням на розвідку терористів і слова одного з ватажків "ДНР" Едуарда Басуріна.

"Наша розвідка відзначає факти затримання українськими силовиками жителів у населених пунктах Тоненьке, Нетайлово, Красногорівка, Піски починаючи з 30 червня", – заявив Басурін.

Бойовик "звалив" на українських "карателів" пропажу більше 40 осіб за три дні. Користувачі мережі, які звикли до злісної пропаганді з боку росЗМІ, посміялися над черговим фейком від окупанта.

Вони нагадали про "візитки Яроша". А також пожартували, що приїдуть колишній прем'єр-міністр України Арсен Яценюк і не менш легендарні "за поребриком" Зорян і Шкіряк.

Популярні новини зараз

Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", у травні Басурин вже розпускав таку страшилку. Тоді він попереджав про "зачистку" карателями Мар'їнки і Красногорівки. Тоді карателями назвали представників "Азова".