Незабаром виповниться рік з моменту трагічної загибелі українського журналіста Павла Шеремета. Попри спроби профільних міністерств та правоохоронців пролити світло на обставини вбивства, суттєвих зрушень у справі досі не помітно.

Відповідну думку в коментарі одному із телеканалів висловила донька покійного Єлизавета.

Дівчина впевнена, що оприлюднена журналістами доповідь із власного розслідування показала: значних результатів не досягнуто.

"Ми не вперше розмовляємо із представниками силових структур, які ведуть це розслідування. Особисто я навіть не очікують на якийсь результат. Доповіді носять не змістовний характер, вони говорять про те, скільки сил було покладено, але не показують якихось вагомих речей – хто, як і коли", - зазначила вона.

Єлизавета Шеремет

За її словами, єдиним виходом у цій ситуації може стати залучення іноземних фахівців, які можуть ефективніше взятися до справи.

Популярні новини зараз

Диплом на руки — повістка у двері: ТЦК полюватиме за студентами з липня - хто у зоні ризику

В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись

Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей

Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналісти представили несподіваний список підозрюваних у справі вбивства Шеремета.