Скандал з ірландською компанією-лоукостером Ryanair, що заявив про відміну намірів увійти в Україну, не обговорив лише лінивий.

Користувачі мережі вже пояснили коротко і по-своєму суть конфлікту, створивши красномовну картинку. Її в своєму акаунті Twitter оприлюднив Страшний БЕНДЕРівець.

"До того часу, поки в Україні будуть керувати крадії та феодали (олігархи), ми ніколи не станемо цивілізованою країною", - підписав фото автор публікації.

Нагадаємо, Ryanair оголосив, що відміняє запланований вхід на ринок українських авіаперевезень через те, що аеропорт "Бориспіль" не виконав угоду, досягнуту в Мінінфраструктури у березні цього року.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 9 квітня: маніпуляції Близнюків, зрив Терезів і занепад Козерогів

Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність

ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть

Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат

Показати ще

У свою чергу міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко розкритикував позицію керівництва аеропорта.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", рішення ірландців пов'язують з з гендиректором "Борисполя" Павлом Рябікіним.