16 січня співробітники Служби безпеки України провели обшуки в квартирі соліста Львівської опери Миколи Санжаревського.

Як повідомляє прес-служба силовиків, співака звинувачують в підтримці бойовиків Донбасса. В ході слідчих дій силовики вилучили техніку та носії інформації, які далі будуть досліджуватися в рамках досудового розслідування.

Оперний співак був присутній під час обшуку, який тривав дві години.

Проти соліста опери Миколи Санжаревського відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Показати ще

Хвиля репресій в "ЛДНР"

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні найближчим часом істотно ослабнуть останні важелі впливу Московського патріархата.По Принаймні, такий прогноз в своєму блозі оприлюднив російський журналіст Ігор Яковенко. Він запевняє, що говорити про початок будь-якої "релігійної війни" не доцільно.