У першому місяці літа 2018 року українців очікують двадцять робочих днів і десять офіційних вихідних і свят.
День Конституції Україна відзначатиме 28 червня, у зв'язку з цим, Кабінет Міністрів рекомендував перенести робочий день з п'ятниці 29 червня на суботу 23 червня.
Таким чином, наприкінці місяці українців чекає чотириденний відпочинок:
27 червня – передсвятковий день, скорочений на одну годину;
28 червня – День Конституції України (цього року випадає на четвер);
Популярні новини заразПоказати щеГороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
29 червня – перенесений вихідний день з суботи;
30 червня та 1 липня - вихідні.
День Конституції україни - державне свято на честь прийняття Конституції України.
Верховна рада України прийняла Конституцію 28 червня 1996 року. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня.
Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Слід зазначити, що рішення щодо вихідних стосується підприємств, установ і організацій з 5-денним робочим тижнем і 2 вихідними - суботою і неділею. Втім, існують і кілька винятків, таких як Укрпошта, органи Пенсійного фонду, Державна казначейська служба. Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні регулює Національний банк України.
Також портал повідомляв про те, що 27 травня православні святкують одне з найбільших свят - День Святої Трійці. Здавна в цей день віруючі здійснювали ряд обрядів і читали заговори, щоб уберегти своїх рідних і близьких від різних напастей.
У цей день все несли в своє житло цілі оберемки зелені, молодих гілочок, здебільшого для цього використовували вербу, липу. Гілки розміщувались прямо над віконними рамами, над дверима, обов'язково при вході в будинок.