Боєць Нацгвардії, який в облсуді Луганської області наклав на себе руки, перебуваючи на посту, залишив перед смертю записку.

Як розповіла в ефірі українського каналу речник поліції Луганщини Тетяна Погукай, всі обставини смерті солдата все одно будуть вивчатися. "Ми повинні бути впевненими в тому, що це саме самогубство", - сказала глава прес-служби.

НП в Нацгвардії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 21 січня, зі столичної висотки з шостого поверху випав 31-річний чоловік і розбився на смерть.

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще

Як стало відомо, інцидент стався на вулиці Академіка Єфремова (колишня Командарма Уборевича) в Святошинському районі. Місцеві жителі знайшли тіло загиблого і негайно викликали швидку допомогу. Медики констатували смерть чоловіка. Зараз ведуться слідчі дії, які повинні встановити: чи був це нещасний випадок або ж чоловік скоїв суїцид.