Київський райсуд Харкова продовжив утримання під вартою обвинувачених у моторошному ДТП на вулиці Сумській Олену Зайцеву і Геннадія Дронова.
Цю інформацію повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.
"Суд продовжив запобіжний захід на 60 днів. Наступне засідання 5 червня", - йдеться в повідомленні.
Саме сьогодні в суді дозволили оприлюднити дані з бодикамер поліцейських. Так, на записах зафіксовано, що Зайцева на місці ДТП просить поліцію не знімати її. Також на відео чутно, як поліцейські кажуть, що вона їхала на червоне світло.
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
Роки роботи вилетять "в трубу": який стаж не зарахують до пенсії
Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати
Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Також портал повідомляв про те, що під час засідання Київського райсуду Харкова у справі про смертельне ДТП стали відомі результати повторної експертиза біоматеріалів фігурантки Олени Зайцевої.
У сечі обвинуваченої, автомобіль якої 18 жовтня 2017 забрав життя шести осіб, спеціалісти не виявили опіатів. Про це повідомив прокурор Валерій Бухан, пише "Сьогодні".
Суд закінчив вивчати докази сторони обвинувачення. В ході засідання вивчили відеоматеріал, де зафіксовано момент аварії, результати судово-медичних експертиз загиблих і постраждалих, цитологічних експертиз та документи, що характеризують обвинувачених.
Крім того, нагадаємо, що головна обвинувачена у смертельному ДТП, яке сталося в жовтні 2017 в Харкові, Олена Зайцева швидше за все вийде сухою з води. У справі про аварію, яка забрала життя шістьох людей намічається розв'язка, і вона мало кому сподобається.
Про це розповіла мати загиблого в ДТП на Сумської Олександра Євтеєєва Світлана Винниченко, - пише Politeka.
Як зазначає вбита горем жінка. Все було зрозуміло з самого початку, коли 20-річну винуватицю аварії постійно намагалися "відмазати", відвести провину і знайти будь-які лазівки, щоб поліпшити її ситуацію.