Рівень життя українців за останні 25 років, не дивлячись ні на що, став вищим. За цей час Україна зробила "грандіозний цивілізаційний ривок" і західний світ для нас перестає бути "паралельним всесвітом".

Таку думку висловив відомий блогер і журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook. "Перед Новим роком зазвичай показують фільм" Один вдома "- одну з головних американських різдвяних комедій. Фільм вийшов ще в 1990 році, і в наші краї потрапив на початку 90-х. Відмінно пам'ятаю емоції від перегляду. Фільм показував якесь інше , абсолютно незнайоме життя і тому здавався казкою. Не вірилося, що світ, в якому живуть герої, взагалі десь існує, хоча показували звичайне американське передмістя ", - зазначив він.

Блогер згадав, як виглядало життя в Україні на початку 90-х, і за його словами, весь той кольоровий світ з "Один дома" виглядав фантастикою.

"Цивілізаційний розрив був колосальним. На вулиці я бачив брудну сірість, розриті ями з іржавими трубами, переповнені "Ікаруси" , калюжі, хрущовки, ринки, кіоски, бляклий мішкуватий одяг і таких же бляклих мішкуватих людей. На мільйонне місто не було жодного супермаркету, жодної піцерії. Вінцем цивілізації на той момент в моєму районі був універсам "Шахтар", в якому бабуся все час сварилась з продавцями ", - згадав блогер.

Сьогодні, якщо зважати на статистику, українська економіка в порівнянні з 1990 роком навіть "стиснулася".

Популярні новини зараз

Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят

Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток

Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки

У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом

Показати ще

" Але якщо відкласти цифри і озирнутися навколо, то стане очевидно, що ми зробили грандіозний цивілізаційний ривок. На початку 90-х західний світ був паралельним всесвітом. Сьогодні ці відмінності вже істотно стерлися. Тобто, різниця, звичайно, все одно очевидна. Але культурного шоку від Німеччини, США чи Бельгії вже немає ", - підкреслив Казанський.

Сьогодні більшість атрибутів західного життя є і в нас:

" Супермаркет з переповненими прилавками більше не викликає подиву, піцу можна замовити додому так само, як Кевін Маккалістер, а в "Епіцентрі" продається величезна кількість новорічних іграшок і самих різних гірлянд ", - зазначив він.

Блогер зазначає, що рівень життя не вимірюється лише цифрами.

" Радянська статистика не вартувала нічого, тому що люди на вильоті СРСР жили в жахливих умовах. Тепер же за всіма показниками ніби як повна ж * па, але реальність, звичайно, виглядає куди більш райдужно, ніж 25 років тому ", - підкреслив блогер.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з початку 2018 року на українців чекає ряд змін, зокрема вони торкнуться зарплат та прожиткового мінімуму.