Стрілянина в Івано-Франківську в Pasage Gartenberg відбулася не без участі власника центрального продуктового ринку Ігоря Халаменду і Анатолія Француза - сина колишнього начальника прикарпатської міліції.

Як пише місцеве видання "Тримай kurs", копи вже задрежалі три автомобіля, причетних до інциденту, в двох машинах знайшли зброю. Volkswagen Golf поліцейські наздогнали по дорозі в лікарню. Там було три людини і зброя. Один з пасажирів з пробитим легким був доставлений в лікарню.

Nissan X-Trail копи затримали на вулиці Січових Стрільців. Це авто належить Анатолію Французу-молодшому. Його батько протягом 1994-2000 років очолював обласну поліцію. Сам Француз-молодший працював помічником судді в Івано-Франківському окружному адміністративному суді.

Крім того, фігурує в конфлікті Ігор Халаменда, власник центрального продуктового ринку в Івано-Франківську. Він був депутатом обласної ради від Партії регіонів в 2000-х. Тоді ж його авто обстріляли. Халаменду врятували тільки ізраїльські лікарі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що сталося, коли п'яний пасажир намагався прорватися в кабіну до водія громадського транспорту в районі Петрівки.

Популярні новини зараз

Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії

До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати

ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть

Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу

Показати ще