"Блакитний прапор" - це нагорода, яку щорічно отримують пляжі за відповідність 33 критеріям, визначеним міжнародним Фондом екологічної освіти (FEE). Серед них - територія, інформація, чистота води і безпека для всієї екосистеми.
Право на "Блакитний прапор"
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Чистота води
Критерії оцінки води на пляжах із "блакитними прапорами" розроблені Фондом екологічної освіти і вимагають наявності спеціально обладнаної лабораторії. У воді не повинно бути забруднень, викликаних промисловою діяльністю людини, а також елементів, які може занести течія або джерело.
Де в Туреччині найбільше "Блакитних прапорів"
Як і слід було очікувати, вони отримали найбільшу кількість "блакитних прапорів" у 2018 році - близько 200 пляжів в Анталії і 100 в Муглі. І, хоча в Іспанії традиційно кількість пляжів із блакитними прапорами більша, ніж в будь-якій іншій країні, саме в Анталії відзначена їх найбільша концентрація.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що 12 липня з Анталії (Туреччина) до України прибули літаки, які доставили понад півтисячі туристів.
"Консул повідомляє, що з Анталії в Україні - Київ, Вінницю, Рівне - протягом ночі повернулися 524 українця. Добре, що таки повернулися. Але така історія не мала б повторюватися", - написав він.