Британські вчені опублікували тривожну статистику - виявляється, соціальні мережі, якими так одержимі підлітки, роблять їх нещасними. І особливо - дівчаток.
Фахівці університету Шеффілда провели дослідження, яке показало, що кожна година, проведена у Facebook, Instagram або Snapchat знижує відчуття щастя у підлітків на 14%, пише Clutch.
У середньому дитина витрачає по 5-6 годин на день, переглядаючи чужі публікації. Тож неважко підрахувати, наскільки нещасними це їх робить.
Уся справа в тому, що на сторінках соцмереж люди діляться лише найприємнішими моментами свого життя, створюючи "ідеальний" образ, до якого складно дотягнутися.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
"Тисяча Зеленського": як батькам отримати гроші за своїх дітей
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Крім того, популярні блогери використовують фотошоп і спеціальні фільтри, які змінюють їх зовнішність і прибирають зайві кілограми. А вразливі діти, дивлячись на відретушовані знімки, відчувають себе неповноцінними і незадоволеними своєю зовнішністю.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американські підлітки похвалилися у Facebook нелюдською жорстокістю.