Підозрювана в скоєнні страшноъ ДТП у Харкові Олена Зайцева навчалася в місцевій автошколі "Транстур".
Про це йдеться в рішенні Київського райсуду Харкова, яке було опубліковано в Єдиному судовому реєстрі, передають місцеві ЗМІ. Судячи з документів, Зайцева навчалася в школі з 2 жовтня по 27 листопада 2015 року, а іспит на права категорії "В" вона склала 2 грудня того ж року.


Крім того, слідчі за рішенням суду отримали доступ до інформації оператора Vodafone щодо телефонних переговорів Зайцевої та її обміну короткими повідомленнями, а також її місця перебування з 1 жовтня по 5 грудня 2015 року.
Іншими рішеннями суд дозволив слідству вивчити аналогічну інформацію по телефону Олени Зайцевої (за період з 8:00 17 жовтня до кінця дня 18 жовтня) і телефону другого учасника ДТП Геннадія Дронова (з ранку до кінця дня 18 жовтня).
Мобілізація працівників ТЦК: хто тепер виловлюватиме ухилянтів
Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити
Документи, відстрочка та ВЛК: у Раді розповіли, як у травні 2025 року зміняться правила мобілізації
Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК
Зайцеву привезли на місце події.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що другий учасник резонансного дорожньо-транспортної пригоди в Харкові Геннадій Дронов, який відтепер знаходиться в статусі підозрюваного, заявив, що під час його перебування в лікарні після аварії за ним стежили четверо невідомих. Зараз Геннадій лежить в лікарні, яка спеціалізується на лікуванні серцево-судинних і нервових захворювань. Туди підозрюваний в скоєнні ДТП потрапив після лікарні швидкої допомоги ім. Мещанінова.