Співробітниця СІЗО здавала місця в медичній частині ізолятора.

Як повідомляє прокуратура Києва в Facebook, за два тижні перебування в медичній частині ізолятора, співробітниця СІЗО вимагала 1500 гривень.

Співробітники київської прокуратури викрили злочин. З'ясувалося, що порушувала закон 46-річна робытниця, яка виконувала обов'язки начальника медичної частини. Її затримали відразу після перерахування їй на картку чергової мзди в розмірі 5 тисяч гривень.

Поки силовики розбираються, робітницю СІЗО взяли під варту.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандально відома екс-глава Слов'янська Неля Штепа, яка знаходиться в Харківському Слідчому ізоляторі за звинуваченням у сепаратизмі, поскаржилася на безчинства офіцерів.

Популярні новини зараз

Українцям без попередження арештовують рахунки: "Ощадбанк" перешкоджає розблокуванню

Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку

ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть

Штурмовики і піхота? Куди будуть мобілізувати після 50 років

Показати ще

Адвокат Штепи Олександр Тананакін опублікував фотографії її листи-звернення, де екс-мер розповідає, як її жорстоко побили, а щоб пізніше уникнути розборок, перевели кривдника в іншу установу.