Оглядом дітей у Білгород-Дністровському займалася лікар-педіатр, в якої нещодавно виявили туберкульоз. Про це повідомив головний лікар Білгород-Дністровської багатопрофільної лікарні Ігор Десятник, передає УНН. Повідомляється, що з хворим на туберкульоз медиком контактували близько 600 дітей.

"В контакті з лікарем знаходилося близько 600 дітей. Вже 24 квітня лікарня отримає туберкулін для того, щоб провести діагностику всім дітям, які були з лікарем в контакті", - сказав головлікар.

Також, за словами Десятника, у разі необхідності, маленьким пацієнтам нададуть усі потрібні препарати.

"У випадку, якщо комусь із дітей потрібно пройти лікування, таким пацієнтам будуть надані всі необхідні препарати, які на даний момент є в наявності", - заявив головлікар.

Популярні новини зараз

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Супрун розвіяла міф про флюорографію. Проведення масових флюорографічних обстежень у здорових людей не допоможуть запобігти захворюванню на туберкульоз. Про це заявила у Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, проведення масових флюорографічних обстежень у здорових людей з метою зупинити туберкульоз – це міф, породжений "радянської" системою охорони здоров'я.

"По-перше, флюорографія дозволяє виявити лише розвинуті форми захворювання. На ранній стадії хвороба не призводить зміни в легенях, тому навіть якщо пацієнт вже інфікований, флюорографія цього не покаже. По-друге, флюорографічні обстеження часто обходять саме тих людей, хто найбільше ризикують захворіти – пацієнтів з незабезпечених і уразливих груп населення.

За словами Супрун, для запобігання туберкульозу пацієнту слід проходити огляд у сімейного лікаря, де він відповідає на питання, які можуть визначити можливість захворювання. Якщо лікар бачить потребу – він пропонує пацієнту здати мокротиння на аналіз. Вона покаже, чи є в організмі збудник хвороби.