В ефірі одного з українських телеканалів мати Надії Савченко Марія Савченко розповіла, що у квартирі її доньки, позафракційного депутата Надії Савченко обшук вже завершився.

"Правоохоронці пішли з квартири об 11 ранку, обшук тривав дві години. Шукали зброю, мабуть думали, що тут гранатомети є", - заявила мати депутата.

Також Марія Савченко додала, що вилучили пістолет, який Надії Савченко подарували, і патрони до пістолета. Про це пишуть українські ЗМІ.

"І все, більше нічого не знайшли. Склали протокол, мені залишили копії протоколу", - додала вона.

Популярні новини зараз

Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався

Переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко взявзя знищувати росіян, не тільки борщ наш: "Ми зробили діло"

Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій

У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов

Показати ще

Раніше у вівторок, 10 квітня, прес-секретар Савченко Проторченко Тетяна заявила, що в квартирі депутата триває обшук.

Нагадаємо, раніше адвокат позафракційного депутата Надії Савченко, підозрюваної у підготовці державного перевороту, відмовився від того, щоб вона давала показання на поліграфі.

В СБУ підкреслили, що задовго до повідомлення про підозру вона публічно підтвердила готовність розповісти всі обставини кримінального провадження, в тому числі – з використанням "детектора брехні".

Слідчі підкреслюють: Савченко давно була в курсі про місце та час проведення психологічної експертизи з використанням поліграфа в установленому законом порядку отримала наявні у слідства докази, якими обґрунтовується підозра.

Як відомо, така психологічна перевірка передбачає надання конкретних відповідей у формі "так" або "ні", всі питання ставить експерт, заздалегідь підготувавши їх виключно в межах і по суті оголошеної підозри, яка є в розпорядженні захисту, самої підозрюваної і представників ЗМІ.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на своїй сторінці в соціальній мережі Віра Савченко виклала фотографію кошиків з великодніми" гранатами. Відомо, що вона також опублікувала знімки сестри, яка прикрашає яйця.

"Смачної Пасхи. Нехай 30 срібняків в кишені не заважають брязканням по "душі", - підписала Віра Савченко фото, на якому зображені гранати з написами "Христос воскрес".