Відправляючи дитину до школи, не забувайте цікавитися, що саме там відбувається. Інколи педагоги дають для читання такі книги, які нічому, окрім жорстокості, не навчать.
Про це на сторінці спільноти "БАТЬКИ SOS" у Facebook розповіла одна з матерів, Олена. Вона звернулася до адміністрації школи разом з іншими членами батьківського комітету із вимогою замінити твори для позакласного читання. І не дарма – побачивши такі тексти, кидалися в сльози і діти, і дорослі.
Уривки з тексту
Як виявилося згодом, у класі із вчителем проблеми вже давно, вдалося домовитися, аби педагога на деякий час замінили:
"Для всіх батьків: будь ласка, звертайте увагу чому вчать Ваших дітей у школі. Сьогодні для мене довіра до школи та вчителів зовсім зникла. Добре, що інші батьки звернули увагу на твір (додаю- це твір "Петрусів сон", автор Модест Левицький), який дітям задали прочитати та переказати. Перша думка була, що це вчитель не подивилась, що за твір. Але ні. Донька каже, що в класі їх змусили читати виразно й вголос. Дівчата плакали. І після цього вчитель задала на завтра перечитати ще й переказати!!!", - пояснила Олена.
Популярні новини заразПоказати щеГороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Дійдуть до Міністерства
Жінка не збирається мовчати, планує звернутися до Лілії Гриневич окремо та у Міністерство освіти і науки зокрема, аби там перечитали текст самі і зробили правильні висновки:
"Звичайно, я завтра піду в школу. Прошу заборонити такі тексти для читання у початковій школі та покарати вчителя, який це допустив. П.с.ця читанка складена у 1911р, перевидана у 1998. Завтра піду дізнаватись хто видав цей треш дітям і де нормальні книги для позакласного читання", - підкреслила вона в коментарі до фото.
До слова, більшість батьків таку позицію підтримали і радять відмовитися від схожих творів взагалі, про що свідчать численні коментарі у спільноті:
Дивіться: з 2018 року Міносвіти запровадить 12-річну шкільну програму