У вівторок вранці, 6 березня, співробітники СБУ в Ісламському культурному центрі в Києві провели обшук, в результаті якого знайшли заборонену літературу.

Про це повідомив відповідальний за зв'язки з громадськістю ІКЦ Олег Гузик на своїй сторінці в Facebook.

Наголошується, що згідно з його словами, обшуки також пройшли у людини, яка працює в Центрі бібліотекарем. Зокрема, у нього виявили книги, які кілька років тому за рішенням суду були заборонені.

У той же час Гузик зазначив, що ці книги були з радикальними мусульманськими поглядами і закликами до насильства.

Крім того, заборонену літературу знайшли не тільки в центрі, але і вдома під холодильником у бібліотекаря і в магазинчику на території культурного центру.

Популярні новини зараз

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Показати ще

Варто додати, що кілька місяців тому подібні обшуки пройшли в сумській і житомирській ісламській громадах.

Дивіться сюжет про обшуки в ісламському центрі:

Нагадаємо, що детективи Національного антикорупційного бюро України 1 березня 2018 року провели обшук в кабінеті судді Шевченківського районного суду Києва. Обшук проводився в рамках розслідування справи про декларування недостовірної інформації.

При цьому ім'я судді, стосовно якого ведеться розслідування і в кабінеті якого проводився обшук, прес-служба суду не уточнює. Зазначається, що слідчі дії проводилися в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 КК України. Це стаття про декларування недостовірної інформації.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що 1 березня в Києві перекрили незаконну діяльність організаторів так званої "схеми легалізації іноземців", які виконували безпосередні накази терористичних угруповань.

За даними СБУ, група зловмисників завжди діяла за приблизно однаковою схемою: підшукували бажаючих отримати українське громадянство на "законних підставах".

Своїм клієнтам надавали фальшиві паспорти – переважно жителів анексованого Росією Криму, а згодом і обіцяли біометрику.