Президент Федерації футболу України і народний депутат Андрій Павелко в черговий раз осоромився при спілкуванні з журналістами. І ні гордовита поведінка по відношенню до представників ЗМІ, ні яскраво виражений нарцисизм, який вчувається в кожному його слові, не врятували футбольного функціонера від медійної ганьби. Про це повідомляє from.ua.
Підсумок прес-конференції Павелко, яка відбулася 6 червня - в День журналіста - виявився для нього самого кілька невтішним. Андрій Васильович, намагаючись здаватися краще, ніж він є насправді, наговорив масу цікавих даних. І всі вони вказують на те, що Павелко таки давно і міцно заплутався у власних свідченнях.
Кампанія на мільйон
Наприклад, президент Федерації футболу заявив, що проти ФФУ була проведена дорога кампанія по дискредитації. Оцінив він її в 1 млн. доларів. При цьому, яка мета такої компанії Павелко не уточнив, рівно як і те, яким чином "автори" кампанії змушували його запускати Кубок ЛЧ у "турне по родичах" або ж перебріхувати слова президента УЄФА ... Зате, Павелко заявив, що в рамках цієї так званої кампанії "були розкриті електроні пошти і Фейсбук сторінки" функціонерів ФФУ.
Таким чином, він прямо підтвердив справжність усіх даних, доступних у ЗМІ з почт як мінімум таких функціонерів ФФУ, як: Костюченко Вадим Костянтинович (перший віце-президент Виконавчого комітету ФФУ), Запісоцький Юрій Григорович (генеральний секретар ФФУ), Грищенко Ігор Валерійович (секретар контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ), Бондаренко Андрій Володимирович (директор ТОВ "ФФУ Продакшн") та ін. Раніше розкриті листування в ФФУ наполегливо називали фейком.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Відзначимо, що листи з електронних скриньок футбольних функціонерів і сьогодні доступні на порталі "анонімусів".
Дані листувань вказують на наявність корупційних махінацій, привласнення державних коштів в особливо великих розмірах шляхом виплати відкатів на тій же нашумілій "футбольній траві".
Бездомний, але багатий
Далі, Андрій Павелко спробував розповісти журналістам, чому згідно з його декларацією за 2017 рік, він є особою без певного місця проживання.
Президент ФФУ взявся виправдовуватися, заявивши, що в Києві практично не живе, а весь час проводить в Дніпрі. Але його активне публічне життя в столиці явно свідчить про зворотне. Більш того, озвучені ним же наміри купити дорогу нерухомість у Києві - теж саме говорять про те, що тут він проводить набагато більше часу, ніж у Дніпрі.
"Щодо нерухомості - я маю можливість купити будь-яку нерухомість, я сьогодні в пошуку, в роздумах - де краще ... Я її обов'язково куплю", - запевнив він журналістів.
Із ким і на яких правових підставах він ділить нерухомість у Дніпрі, Павелко не уточнив. Хоча, як чиновник, таки зобов'язаний звітувати про всіх осіб, які проживають із ним на одній території.
Про свою цивільну дружину Катерину Чаус, Павелко журналістам теж не захотів розповідати, прикрившись кліше, що, мовляв, має право на особисте життя.
Можливо, він соромитися своєї пасії? Хоча, більш імовірна інша причина такої скритності нардепа. Проживаючи з Чаус у Києві в одній квартирі, він знову-таки зобов'язаний відображати це в своїй декларації про доходи. Але, з метою цього не робити, - йому простіше відмовитися від громадянської співмешканки. Тим більше, що відмовлятися від родичів Павелко вже не вперше. Від прийомної дочки Лізи Чаус він одного разу вже відхрестився (після її фото з Кубком).
Перевірити можна помилувати
І ще один факт "роздвоєння особистості" Павелко - це його заява щодо перевірки НАПКА. Президент ФФУ запевнив, що абсолютно не проти, що б антикорупційне агентство перевірило його на предмет конфлікту інтересів. Навіть сказав, що закликає НАПКА це зробити. Однак, за покликом контролери не біжать. Для ініціювання такої перевірки він приватне зобов'язаний подати письмово заяву до НАПКА. Але, як бачиться, далі слів справа не пішла ... Тобто, спроба Павелко здаватися безстрашним і готовим до будь-яких корупційних підозр - миттєво лопнула, як мильна бульбашка.
Резюме
Публічність Павелко загрожує йому куди більше, ніж усі його можливі корупційні зв'язки і схеми. Мова і самозакоханість, продиктована або глибокою невпевненістю в собі, або дитячоюпсихологічною травмою, - перші його вороги, які породжують усі проблеми і наближають швидку фахову та політичну кончину.