12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму та 250 тисяч рублів штрафів присудив Північно-Кавказький військовий суд РФ українському громадянину Олексію Сізоновичу.
Російські слідчі інкримінували йому незаконний перетин кордону і підготовку теракту Кам'янсько-Шахтинському Ростовської області, передають росЗМІ.
Суд визнав його винним також у придбанні, носінні та збуті вибухових речовин і пристроїв.
Російські правоохоронці звинуватили Сізоновича в тому, що він та його спільник у квітні 2014 року в Києві нібито створили організовану групу і домовилися про підготовку та вчинення терористичних актів на території Росії і України. У травні минулого року Сізоновіч нібито отримав вказівку поїхати в Каменськ-Шахтинський Ростовської області, щоб вивчити і сфотографувати місцевий вокзал і вивчити розклад поїздів, а також визначити місце для закладки вибухівки.
Слідчі заявили на суді, що теракт на вокзалі мав відбутися у вересні 2016 року, в день виборів до Держдуми. Сізоновича затримали до закладки вибухівки.
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Зараз українець знаходиться під вартою, поки рішення суду не набуло чинності.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", співробітники брянської колонії, де утримується політв’язень Віктор Шур, не пустили до нього українського консула.