У Криму фахівці намагаються встановити, як і за яких обставин в атмосферу потрапили шкідливі хімічні відходи, що викликали купу проблем зі здоров'ям у місцевих мешканців. Завдання ускладнюється додатково, оскільки невідомо, що саме отруїло людей.

Як повідомляє портал Рoliteka, так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов розповів, як пройшли перевірки на підприємствах.

"На всіх підприємствах працюють: Кримський содовий завод, "Бром" і "Кримський титан". В даному випадку робочі групи працюють там природоохоронної та республіканської прокуратур. З'ясовуємо. На жаль, за даними на дану хвилину остаточні результати, причини, даної події, немає", - заявив призначений Росією "керівник".



Аксьонов додав також, що спочатку подумали на "Кримський титан", але пізніше право на життя отримали й інші версії. Керівники підприємств, в свою чергу, всі як один заперечують причетність до того, що сталося.

Популярні новини зараз

Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися

Перерахунок пенсій у червні: кому пощастить з прибавкою

Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером

Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку

Показати ще

"Вперше така ситуація сталася, подібних раніше не було. Не знаю, думали спочатку, що ворожі підступи якісь, що нам таку ситуацію створили з-за кордону, але не знаю поки - чекаємо офіційних результатів", - заявив Аксьонов.



Екс-глава Союзу підприємців Армянська Юрій Соломаха в свою чергу розповів, що винними в події цілком можуть бути російські військовослужбовці.

"Одна з версій, я як колишній військовий можу сказати, це дуже схоже на складову "гептилу". Цілком можливо, що це військові. Але викид прийшов з боку "Титана". Це однозначно", - сказав Соломаха.

Потрібно відзначити, що гептил входить до складу висококиплячого ракетного палива. Експерти заявляють, що як би там не було, те, що потрапило в атмосферу, однозначно позначилося на здоров'ї кримчан.



Нагадаємо, екологічний стан в окупованому Криму є катастрофічним, адже велика частина півострова знищена посухою через нестачу води, а на відновлення екосистеми знадобиться мінімум років 10.

Як повідомляв Знай.ua, анексований півострів покинуло в 4 рази більше людей, ніж минулого року.

Також Знай.ua писав, в анексованому Криму ввели жорсткі правила на користування питною водою.