Випускників українських вищих навчальних закладів, які навчалися за державним замовленням і звернулися до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, очікує приємне нововведення. Тепер їм не доведеться подавати направлення на роботу або довідки про надання можливості самостійного працевлаштування.

Цю інформацію повідомив Кабінет міністрів України.

Там роз'яснили, що нещодавно були узгоджені нормативно-правові акти з питань зайнятості з вимогами закону "про освіту" та іншими чинними актами.

Крім того, тепер розширено перелік установ Державної служби зайнятості, які можуть видавати ваучери для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Львівська міськрада встановив премії для школярів за успішне проходження тестів ЗНО. Рішення ухвалили на сесії міськради.

Популярні новини зараз

Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти

Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу

Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми

Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто

Показати ще

Так, за 600 балів з трьох предметів на зовнішньому незалежному тестуванні школярі будуть отримувати 20 тисяч гривень.

Школярі, які з двох предметів наберуть 400 балів, отримають 10 тисяч гривень, а за 200 балів з одного предмету міськрада виплатить 2 тисячі гривень.

Також портал повідомляв про те, що статистика говорить, що майже третина студентів в Україні вибирають той чи інший університет за його престиж - 29%. Трохи більше 14% студентів - із-за високої якості освіти в ньому. Крім того, 22% йдуть вчитися до внз, тому що так порадили батьки.

Таке ставлення до обрання вищого навчального закладу, а відповідно і своєї майбутньої спеціальності, є однією з головних причин того, що кожен третій українець змінює професію після закінчення навчання.

Крім того, нагадаємо, що нова стипендіальна програма запрацювала для студентів київського Інституту міжнародних відносин. 27 січня її презентували колишні випускники вуза разом із молодіжним проектом «Студвей», повідомляється на сторінці організації.

За словами ініціаторів проекту, головна мета програми - підтримка талановитої молоді. ""Студвей" заснував стипендії для талановитих студентів – цього разу ІМО – і ми зібрали 48 785 грн.