Це дуже важливе свято у християнському календарі, яке щорічно відзначається 21 вересня. Різдво Пресвятої Богородиці, або Друга Пречиста, вважається днем, коли жінок потрібно вшановувати як продовжувачку роду. Ну і не дивно, що з цим святом пов'язано не тільки досить багато різних традицій та історій, але і речей, які потрібно обов'язково зробити в Різдво Пресвятої Богородиці.
Різдво Пресвятої Богородиці 2017: що потрібно обов'язково зробити в свято
Вважається, що в Різдво Пресвятої Богородиці потрібно просити у неї про найпотаємніше. І вона обов'язково допоможе. Наприклад, пара, яка не може завести дітей, повинні просити саме про дитину, тоді це повинно збутися.
Так само, Різдво Пресвятої Богородиці називається Святом Врожаю. Саме з цього часу починали прибирати все, що залишилося на городі. І це могло тривати до двох тижнів. Стільки і відзначали це свято. Весь цей час було прийнято ходити один до одного в гості й пригощати тим, що вже було зібрано на городі.
Крім цього, після відзначення Різдва Пресвятої Богородиці було прийнято грати весілля. Але найцікавіше відбувалося після цього. Наступного дня після весілля, до молодих приходили старші і вчили уму розуму молодят. Примітно, що господиня мала сильно потрудитися, і накрити чудовий стіл для гостей.
Звичайно, вважалося, що в Різдво Пресвятої Богородиці вода набувала магічної якості. Тому деякі дівчата прокидалися з самого ранку і йшли на річку, щоб вмитися водою. Це надавало їм краси і забезпечувало довготривалість молодості.
Так само, вважалося, що потрібно молитися, навіть нічого не просячи. Це дуже порадує Пресвяту Богородицю, і може принести вам удачу на цілий рік.
Одним з найбільш важливих нюансів є те, що на Різдво Пресвятої Богородиці не слід вживати м'ясо і непісну пишу, а також алкоголь.
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Нагадаємо, що 21 вересня відзначається Різдво Пресвятої Богородиці.