Росія використовує "п'яту колону" для дестабілізації ситуації в Україні.
Про це йдеться в повідомленні СБУ в Facebook.
Зокрема, спецслужби впевнені, що росіянам служить Максим Ситенко, який очолює так звану Всеукраїнську громадську організацію "Народний вирок".
"СБУ отримала чергове підтвердження того, що російські спецслужби "стурбовані" зривом своїх планів в Україні. Вони активно включають свою" п'яту колону ", зокрема, Максима Ситенкова, який давно ховається від українського правосуддя на території Російської Федерації", - йдеться в повідомленні .
Ситенко взявся погрожувати кримінальною відповідальністю чолі СБУ Василя Грицака. Хоча в відомстві нагадали, що саме його підозрюють за ч. 1 ст. 263 ( "Незаконне поводження зі зброєю") Кримінального кодексу України. Після того, як він отримав повідомлення про підозру 30 квітня 2015 року, швидко втік до Москви.
Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
"P.S. Хочемо звернути увагу, поки" трафік цинкових трун "російських найманців невпинно пливе до Росії, пан Ситенко і його вожді Азаров, Олійник та інші українські зрадники жирують в Москві без ризику для власного життя", - відзначили в СБУ.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Служба безпеки України спільно з іноземними партнерами прикрила канал, який російські спецслужби використовували для хакерських атак на об'єкти критичної інфраструктури і поширення шкідливого ПЗ.