У соціальних мережах почалася дискусія з приводу підрозділу бойовиків, в якому панує бардак і анархія.

Листування в соціальних мережах жителів окупованих територій опублікував в Twitter блогер NecroMancer. Користувачі мережі пишуть, що в 7-ій бригаді бойовиків немає навіть стрільців, всі розбіглися. Ті, хто залишилися, злодії і наркомани.

Командири Мачете взагалі неадекватні. Пишуть, що тверезими їхне бачили, можenm стріляти з пістолета під ноги людям, в бригаді ще й документи втратили, тому бойовики не отримували зарплату.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики на Донбасі розмістили біля лінії розмежування кілька десятків реактивних систем залпового вогню "Ураган" і "Град". Невідведених техніку зафіксували спостерігачі ОБСЄ за допомогою безпілотника. "

Популярні новини зараз

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

"Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще