У суботу, 23 грудня, одеські правоохоронці зупинили автомобіль Nissan Micra, водійка якого, судячи зі всього перебувала у стані алкогольного сп'яніння.
За інформацією "Думская", жінка виявилась заступницею начальника департаменту надання адміністративних послуг Одеської міськради Діаною Тирновенко.
При складанні протоколу жінка вела себе неадекватно, ображала патрульних поліцейських і кидалася на журналіста, який знімав те, що відбувається на камеру. Весь цей час з нею поруч перебувала дитина, яка їхав з нею в машині.
"Їхала часом зі швидкістю більше 120 км/ч. ігноруючи червоні сигнали світлофора. При цьому на пасажирському сидінні була неповнолітня дитина", - пишуть автори відео.
Зазначимо, що оператор відео попередив жінку, що вона вже прославилась у мережі, але це її, здавалось, на сильно хвилює.
З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати
Пенсіонерам доплатять 1000 грн, але доведеться поморочитися: як оформити бонус
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
"У цій ситуації лише дитину шкода", - коментують інцидент у соцмережах.
Дивіться, як в Одесі зупиняли п'яну співробітницю мерії
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Харкові спалили елітний позашляховик чоловіка судді, яка веде гучну справу винуватців кривавої ДТП на Сумській Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.