У включеному Криму на "бойове чергування" заступив другий дивізіон зенітних ракетних систем С-400 "Тріумф".
Як пишуть російські ЗМІ, бойові розрахунки розмістили на кримському мисі Фіолент під Севастополем. Вони входять до складу "зенітного ракетного полку з'єднання протиповітряної оборони армії ВПС і ППО Південного військового округу".


Наказ про вступ на бойове чергування віддав командувач армією ВВС і ППО Росії генерал-лейтенант Віктор Севостьянов. Військові розгорнули пускові установки, здійснили прив'язка і орієнтування комплексів на місцевості, почавши виявлення і відстеження цілей.
За словами генерала, в бойове положення комплекс можна розгорнути за п'ять хвилин.
ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Росія стягує до Криму війська
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що рішення президента Росії Володимира Путіна про передачу Україні військових кораблів і авіатехніки з окупованого Криму може бути прихованою спробою примирення з країною перед виборами або сигналом США щодо санкцій.