В Україні з'явилася банда нових мережевих шахраїв. Злочинці представляються співробітниками "Приватбанку" і обіцяють переселенцям з непідконтрольної території Донбасу допомогти вирішити проблему з кредитною заборгованістю.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook Інна Музичук, прес-секретар "Приватбанку", пише Depo.ua.

Музичук просить, по можливості, розповсюдити інформацію про шахраїв серед знайомих.

"Виявлені зараз атракціон небаченої щедрості від нібито" співробітника банку ", який всім з окупованих територій допомагає кредити" списувати ". По акції. По можливості попередьте рідних і знайомих, ну і самі ніколи в таке не вірте і не залишайте таким пройдисвітам ніякої інформації. Але його нахабство в коментарях вражає, звичайно ", - заявила вона.

Крім того, прес-секретар "ПриватБанку" продемонструвала скріни оголошень одного з таких шахраїв.

Популярні новини зараз

Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії

"Війна в Україні завершиться несподівано" – пророцтво монаха з гори Афон

У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося

Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України повідомив, що ПриватБанк - це фінансова піраміда, яку будували роками. Також він назвав суму, яка була вкрадена після революції.

"Сума збитку, яка зараз встановлена у виробництвах НАБУ становить понад 150 млрд гривень. Це те, що було вкрадено вже після революції. Левову частину цих коштів складають кошти, виведені з Приватбанку", – заявив Ситник в ході виступу у Верховній Раді.

Крім того, нагадаємо, що клієнтів Приватбанку обчищають за оригінальною схемою. Основою шахрайської операції є отримання зловмисниками інформації про номер телефону клієнта банку, а також про номери його близьких родичів (на них люди дзвонять зазвичай найбільш часто).

Коли всі відомості отримані шахраями, вони отримують дублікат сім-карти телефону, звернувшись з цього приводу до оператора мобільного зв'язку, який її видавав. Щоб виконати подібну операцію, потрібно ще знати суму, на яку телефонний рахунок поповнювався в останній раз. Звідки ця цифра стає відома стороннім? Дуже просто: вони поповнюють кошти на телефоні своєї жертви самостійно.