Новий будинок москвички в окупованому Севастополі впав у море через зсув.
Інцидент стався в понеділок, 30 липня, близько третьої години дня, проте ніхто не постраждав, оскільки господарі у той момент знаходилися у дворі.
"Понаїхали в 2016 році з Москви окупанти купили будиночок із видом на море в Севастополі. І немає в них більше будиночка", - прокоментував новину блогер Кримський бандерівець у своєму Twitter-акаунті.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
"Яка сумна новина", "Путін, памахі", "Матір-природа змиває лайно зі своїх земель", - пишуть користувачі під постом.
"У Криму зараз насправді сумно. Особливо в агробізнесі. Справа в тому, що 85 відсотків потреби в прісній воді раніше покривала Україна. Надходила вода з Дніпра. А зараз її немає", - розповів в інтерв'ю "Фактам" кримський економіст Юрій Смілянський.
При цьому фахівець уточнив, що від нестачі води, в першу чергу страждають звичайні кримчани.
"Ні, величезних черг до бочки з питної води в Криму поки немає, але до цього може призвести політика окупаційної влади. Зараз на півострові діє режим жорстокої економії", - додав він.
Як повідомляв раніше Знай.ua, росіяни самі не вірять в те, що Крим – частина Росії. Зайвим підтвердженням цього стало те, як нашвидкоруч в Совфеді (російський "совет федерации") створили нову хресну дату в календарі на честь входження Криму до Росії в 1783 році.
Буквально кожен рік Кремль шукає якісь нові і нові приводи, щоб "прив'язати" Крим до Росії. Після встановлення цілого ряду пам'ятників прийшов час для пам'ятних дат, якими росіяни самі ж собі намагаються довести, що Крим - російський.
Про це в своїй статті пише український журналіст Віталій Портніков.
Також Знай.ua писав про те, що ситуація в анексованому Криму у багатьох сферах життя близька до катастрофічної, а у питанні екології трагедія вже невідворотна. Блогер Vitauskas продемонстрував відеоролик про проблеми Криму в окупації.