Технологічний прогрес сьогодні розвивається стрімкіше, ніж ми встигаємо реагувати. І як тільки нові технології з'являються в нашому житті, як вони одразу стають способом як покращити життя, так і навпаки. Зловмисники активно використовують новітні технології для своїх корисливих цілях і об’єктом різних злочинів часто стають звичайні люди, навіть не здогадуючись про це.
Про це пише LifeBuzz.
Всі люблять свої мініатюрні фотокамери в смартфонах. Але що, якщо заховати таку камеру в гачок на стіні і з її допомогою вести зйомки людей в ванних кімнатах, готельних номерах і примірочних кабінках?
Можете не вірити, але це дуже популярна практика: вішати такі камери в готелях і громадських місцях, знімати пікантні відео, а потім продавати їх в інтернеті.
Мобілізацію можуть скасувати частково або повністю: коли ТЦК підуть з вулиць
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Попит величезний: відео не постановочне, на подібні ролики завжди знаходиться чимало збоченців.
Найжахливіше, що гачки з вбудованими камерами загальнодоступні, вони вільно продаються і купити їх може будь-хто.
І хоч на перший погляд цей побутовий предмет може виглядати звичайним, проте пам’ятайте, що у нього може бути подвійне призначення.
Прихована камера: познущались з перехожих
Як повідомляв портал "Знай.ua", убита зірка Дому-2 Оксана Аплекаєва стала жертвою некрофіла. Працівник моргу вчинив наругу над тілом небіжчиці.