У Броварах, що на Київщині, невідомий походжав з автоматом по дитячому майданчику.
Як повідомляє прес-служба обласної поліції, копів викликали місцеві жителі, коли побачили, як чоловік загрожує дітям на майданчику автоматом. На місце відразу ж приїхали правоохоронці. Вони вилучили предмет, схожий на автомат Калашникова.
"Прибувши на виклик за вказаною адресою, правоохоронці затримали чоловіка з предметом, схожим на автомат Калашникова. Зброя знаходилась у нього на правому плечі, без чохла", - йдеться в повідомленні поліції.
На даний момент зброю відправили на експертизу. Якщо вона виявиться вогнепальною, чоловікові загрожує від 3 до 7 років в'язниці.
Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Як отримати дозвіл на зброю.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що автомат Калашникова, ручні гранати, вибухівку та патрони виявили правоохоронці в одному зі столичних гаражів.