Аркадій Бабченко брав участь в обох чеченських війнах. Після закінчення служби в 2000 році став працювати в журналістиці - був військовим кореспондентом "Московського комсомольця".

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що потім він працював військовим кореспондентом програми "Забутий полк". Згодом співпрацював з багатьма виданнями, зокрема працював в "Новой газете".

Також він був засновник проекту "Журналістика без посередників". Автором збірки оповідань "Алхан-Юрт". Крім того за видатні заслуги він став лауреатом кількох літературних і журналістських премій. Бабченко був послідовним критиком дій російської влади на Україні і звинувачував їх у розв'язанні агресивної війни.

У 2017 році він поїхав за кордон, оскільки в Росії йому погрожували. Жив в Києві і працював на телеканалі ATR.

Варто відзначити, що раніше журналіст Аркадій Бабченко заявив, що Україна зацікавлена в міжнародній миротворчій місії на Донбасі, тому що режим перманентних бойових дій коштує країні по 500 життів щороку.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Уведення миротворців – тут зараз одна з основних тем для розмови, безумовно. І тут питання, як домовляться і куди ці миротворці будуть входити. Якщо за лінією розмежування – це одне, якщо на кордоні – це зовсім інше. За лінією розмежування – зрозуміло, тут людей не влаштовує, хочуть, щоб миротворці стояли на кордоні України з Росією, безумовно", – зазначив він.

Журналіст не виключив, що російська влада може вдатися до нового витка війни на Донбасі. Крім того він не виключив, що Путін все ж зважиться на другу затяжну ескалацію конфлікту на Донбасі.

"Коли жити стане гірше, жити стане нудніше. Безумовно, для диктатора немає кращого способу відволікання уваги, ніж війна. Перший кандидат у цьому плані – це, безумовно, Донбас. Однозначно. І я думаю, що ще якась досить велика війна на Донбасі все-таки ще буде. Я думаю, що ось ці перманентні обстріл і перемир'я – це просто поки пауза. Перша серія була – 2014-й, 2015-й, частково 2016 рік. Я думаю, що друга серія все-таки ще буде. Вона в будь-якому разі буде, тому що Україні в будь-якому випадку Донбас потрібно звільняти, відновлювати свій територіальний суверенітет", – підкреслив він.

Бабченко додав, що Донбас може стати для президента Росії Володимира Путіна картою у зовнішньополітичній грі.

"Відновити свій територіальний суверенітет на Донбасі Україна може тільки силою. Політично, мені здається, це неможливо. Так що друга серія буде в будь-якому випадку. Також я не відкидаю того, що це може бути і картою для гри в зовнішній політиці. Коли Володимир Володимирович образиться остаточно. Незважаючи на те, що в нього є ракета з ядерним двигуном і непередбачуваною траєкторією, з ним так ніхто і не стане дружити, це цілком може бути важелем тиску на зовнішній світ. Не захочете нам будувати "Північний потік" – ми вам зараз ще 10 тисяч осіб повбиваємо на Донбасі. Цілком можливо", – підсумував він.

Вбито журналіста Аркадія БабченкоНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Києві вбито Аркадія Бабченка.