Правоохоронці розглядають кілька причин виникнення пожежі на складах боєприпасів в селі Новоянисоль, що по Маріуполем. Але основною вважають умисний підпал, винуватцями якого могли стати звичайні фермери.

Про це повідомив представник ВСУ Сергій Фурдик, передає "ТСН". За попередніми даними, пожежа виникла на сільськогосподарському полі, а після перекинувся на території складу.

"Я так розумію, що фермери готували своє поле для орання і палили все, що залишилося. 22 вересня був сильний вітер, і все перенеслося на територію", - розповів представник ЗСУ.

Поліцейські розшукують паліїв. Після інциденту військові вирішили перенести зброю в інші військові частини, а згорілі склади законсервувати.

Масштаби пожежа під Маріуполем вдалося зняти з висоти пташиного польоту. На кадрах чітко видно наслідки загоряння. Від місця пожежі евакуювали частину людей через загрозу їхньому життю.

Популярні новини зараз

Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

ПриватБанк змінив правила грошових переказів

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Показати ще

Піротехніки продовжують розмінування території. Вони вже знайшли кілька боєприпасів.

Наслідки пожежі на складі боєприпасів біля Маріуполя

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, під Маріуполем загорівся склад військової частини, де зберігалися боєприпаси.