Під економічні санкції України потрапила і відома компанія-постачальник ERP-систем "1С" і низка інших IT-компаній.
Про це свідчить підписаний президентом Петром Порошенком указ, який опубліковано на сайті глави держави.
Під обмеження потрапила російська компанія "1С" та її дочірні підприємства в Україні.
Санкції торкнулися й інших постачальників ERP-систем ЗАТ "Галактика Центр", ТОВ "Корпорація" Парус", а також компаній-розробників програмного забезпечення "ABBYY", ТОВ "Абі Україна ЛТД".
Санкції передбачають блокування активів, тимчасове обмеження права на використання свого майна, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів з України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань.
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
ПриватБанк змінив правила грошових переказів
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Зазначимо, фірма "1С" спеціалізується на розробці, продажах та підтримці комп'ютерних програм ділового і домашнього призначення. Найбільш відомими програмами є: "1С:Підприємство", а також продукти для домашніх комп'ютерів і сфери освіти.
Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на указ Порошенко стосовно заборони "Вконтакте", "Одноклассники" і "Яндекса".