Найбільший у Європі лоукостер Ryanair, який нещодавно увійшов на український ринок, приготував деякі зміни для пасажирів. Обсяг ручної поклажі вирішили скоротити, а багажу – збільшити.

Про це повідомляє ВВС. Україна.

Відтепер клієнти без пріоритетної посадки зможуть взяти на борт лише один предмет ручної поклажі, (замість двох, як це було раніше). Якщо у пасажирів два предмети, наприклад сумка та рюкзак, то один із них доведеться здати до багажу перед посадкою. Однак за нього не доведеться платити.



Крім того бюджетний авіаперевізник збільшив обсяг багажу з 15 кілограмів до 20, а оплату зменшив з 35 євро до 25.

Популярні новини зараз

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Без звичних платіжок: "Газмережі" закликали по-новому сплачувати за розподіл газу

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Показати ще

Усі ці нововведення почнуть діяти з листопада 2017 року.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Брюсселі замінували літак Ryanair. В аеропорту назвали це жартом.