У польському місті Люблін троє місцевих жорстоко побили нашу співвітчизницю.
Про це повідомляє Politeka.
Припускають, що приводом для цього нібито стала саме національність 23-річної українки. Інцидент тримали в таємниці більше тижня і тільки нещодавно речник поліції Любліна Рената Лащка-Русек підтвердила це.
Слідчі дізналися, що дівчина поверталася близько 5-ї години ранку додому, крім того була не сама, а в компанії подруг. Раптом до них підійшли поляки: двоє чоловіків та жінка. Виникла суперечка, яка переросла в бійку. Українку вдарили пляшкою по голові, вона потрапила до лікарні, а наступного дня написала заяву про побиття.
Місцеві правоохоронці вважають це нападом через національну ознаку, а згідно законодавства Польщі винних загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Одним - подвійний перерахунок, іншим - сльози: пенсіонерам пояснили парадокс цьогорічної індексації
Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Представники поліції додають, що швидше за все зловмисникам не сподобалося, якою мовою із ними говорили – мовляв, очікували почули польську , а не українську. Але поки ці факти залишаються лише припущеннями.
Як повідомляв портал "Знай.ua" ,з'явилися подробиці вбивства українки у Польщі.