В Росії журналісти направо і наліво розповідають про те, що Україна повернулася в лихі 90-ті.
Ця інформація була опублікована у виданні "Комсомольская правда".
У матеріалі йдеться, що кореспондент газети нібито проїхалася по українським містам (від Харкова до Києва) і подивилася, що "зараз відбувається у сусідів".
Фото: Життя в Росії
Крім того, "Комсомольская правда" надала сумнівні матеріали "подруги" кореспондентки, яка страждає через жахливі умови життя в Україні.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
"Мої однокласники - половина п'яниці, половина наркомани. Одиниці поїхали в місто. А ті, що залишилися і не спилися... Дімку, наприклад, зарізали, хороший був малий. Під п'яну руку сусіда потрапив. Петьку повісили, хоча представили, що сам наклав на себе руки. Але хіба стане вішатися офіцер міліції?" - нібито цитує видання слова мешканки Харкова Дарії.
Фото: життя в російській глибинці
Більше того, ця сама "подруга" розповів про "АТОшників-відморозків", черех яких нібито вона зобов'язана сплачувати військовий збір. Звичайно ж, російські журналісти не уточнили, чому в Україні з'явилася така потреба.
"А взагалі в місті середня зарплата три тисячі гривень (7 тисяч рублів). Комуналка дорога, ціна на проїзд зростають постійно, та ще цей примусовий військовий збір. Виплати цим відморозкам, АТОшникам. З ними краще не зв'язуватися", - нібито скаржиться українка.
В програмі відомого пропагандиста Володимира Соловйова з претензіями говорили про "казахизации Казахстану" за відмову від кирилиці, звернув увагу публіцист та блогер Олександр Тверській.
Також портал повідомляв про те, що у вівторок, 8 травня, в Європі розглянуть додаткові економічні обмеження щодо Російської Федерації президентських виборів, які провели на території окупованого Кримського півострова.
Про це йдеться в порядку денному зустрічі постійних представників 28 країн-членів Євросоюзу.