Біля Слов'янська Донецької області за хуліганство затримано двох українських військових.

Як повідомляє прес-служба штабу АТО, в результаті "хуліганських дій" вони застосували вогнепальну зброю. На даний момент Нацполіція і Військова служба правопорядку ЗСУ проводить службове розслідування, з'ясовує обставини події.

Стрільба ЗСУ

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за минулий тиждень співробітники поліції затримали десять осіб, підозрюваних у пособництві бойовикам в 2014 році.

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

"Завдяки співпраці з небайдужими громадянами цьому тижні правоохоронці викрили 10 учасників незаконних збройних формувань. Найманці, у віці від 20 до 47 років, пояснюють, що підпали під вплив проросійської пропаганди", - йдеться в повідомленні прес-служби поліції Донецької області. Жителі Слов'янська, Краматорська, Лиману в 2014 році забезпечували функціонування мережі блокпостів бойовиків, а також блокували техніку ЗСУ.

Крім того, днями українська сторона передала тіла загиблих бойовиків на окуповані території. Гуманітарної місії для цього довелося їхати в нейтральну зону. "Від 6 березня представники гуманітарної місії "ЕВАКУАЦІЯ 200" передали родичам тіло загиблого на приазовському напрямку бойовика НЗФ", - повідомляє Військове телебачення України.

Серед інших 2 березня знайшли тіло терориста, якого потім чомусь відмовилися забрати рідні. Втім, причин такого рішення не пояснили: "Після проведення судово-медичних експертиз українська сторона зв'язалася з родичами загиблого. Однак, останні відмовилися вивозити тіло з підконтрольною Україні території, тому передача була проведена на передньому краї в нейтральній зоні", - зізнаються військові.

Відомо, що в більшості подібних випадків процедура передачі не відбувається за лічені години. Спочатку тіла транспортують в лабораторію для проведення ДНК-експертизи, адже нерідко після вибухів мало що від них залишається, складно розпізнати, хто є хто.