В окупованому Криму медикаменти для хворих з ВІЛ прибрали з переліку життєво необхідних і найважливіших препаратів на 2018 рік.

Про це стало відомо завдяки повідомленню підконтрольного російській владі комітету за цінами і тарифами Криму.

За останній час на півострові різко зросла кількість ВІЛ-позитивних людей. За даними російського Центру профілактики і боротьби зі Снідом, в серпні 2017 року зафіксовано 22 тисячі нових випадків зараження, тоді як у січні їх було лише 16 тисяч.

Станом на жовтень 2017 року в Криму на диспансерному обліку з ВІЛ складалося понад 10 тисяч осіб, але з них тільки половина отримувала антиретровірусну терапію. За останні 30 років у Криму від Сніду померли більше двох з половиною тисяч осіб.

Популярні новини зараз

Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках

Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ

Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу

ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" турецькі науковці заявляють, що часте вживання чоловіками аспірину сприяє підвищенню потенції.