Народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенко" побили активісти під будівлею Верховної Ради.
Як пише LIGA.net з місця подій, коли депутат виходив з будівлі парламенту в нього полетіла пляшка. "Зараз депутата оточили кілька людей і б'ють", - передає кореспондент з місця подій.
Вказується, що активісти били депутата головою об асфальт. Тільки втручання правоохоронців його врятувало.
Нагадаємо, 17 жовтня під будівлю парламенту вийшли активісти-прихильники колишнього одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі, також представники Свободи, Демократичного альянсу, Самопомочі, Національного корпусу та інші.
Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт
Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку
В Україні встановили терміни літніх канікул: коли школярів відправлять відпочивати
Вони вимагають створення антикорупційного суду, зміни вибіркового законодавства і зняття депутатської недоторканності.
Барна і Саакашвілі.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під крики в гучномовець "Слава Україні!" активісти не збираються розходитися і до сих пір стоять біля Верховної Ради.