Біля села Войничеве Одеської області з'явився нецензурний напис на полі.
"Напис є посланням, яке викосив прямо в пшениці фермер Анатолій К., раптово дізнавшись, що поле за його спиною передали іншій структурі", - повідомляють місцеві ЗМІ.
Відзначається, що написом "Х*йвам" фермер натякає опонентам, що зерно їм не дістанеться.
Журналістка Зоя Казанжи написала в Facebook, що прикордонники вже почали шукати цей напис, однак поки безрезультатно.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
"Плітки приписують це дійство місцевому фермеру з Захаровскому районі. Фермер раніше орендував і обробляв це поле. Потім земля була виставлена на торги. За ціною мінімум в два рази була вищою за середню по Україні. Кажуть, що фірма, яка "виграла" тендер, таким чином скуповує землі. І фермерам практично неможливо конкурувати - у них немає таких коштів ", - зазначила вона.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що в Україні очікується подорожчання м'яса всіх сортів. Цей прогноз склали в Асоціації тваринників України. На думку аналітиків, вартість продукту залежить від вартості кормів, які використовують тваринники. Дана інформація представлена прес-службою Асоціації.
У повідомленні говориться, що 70% в структурі виробництва займають корми. Їх ціна в перші місяці 2018 року тільки підвищувалася, тому очікувати зниження цін на м'ясо не варто.
В Асоціації тваринників також розповіли, що найближчим часом очікується черговий стрибок цін на корми для великої рогатої худоби, що створить умови для підвищення цін на м'ясо.
Зокрема, очікується, що ціни зміняться в найближчій перспективі: на макуху соняшника збільшиться на 32%, на шрот соняшниковий – на 33,4%, шрот соєвий - на 18%, макуха соєва - на 17,4%. По зернових: пшениця - на 5,1%, ячмінь - на 4,2%, кукурудза - на 8%.
Крім того, ціни зросли на кормовий концентратний мікс. За підсумками січня-квітня 2018 року даний показник змінився на 32,9%. А вартість соняшникового шроту збільшився на 80,2%.
Нагадуємо також про те, що міністерство фінансів України має намір з 2019 року монетизувати видачу субсидій населенню. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, зазначивши при цьому, що дане нововведення буде введено з метою запобігання корупції у сфері видачі субсидій.