Соціально незахищені верстви населення – саме ті люди, опіка за яких повністю покладається на державу. Хоча б тому, що забезпечити себе самостійно вони не можуть.
Але подекуди трапляється так, що вони залишаються за бортом життя. І зважуються на неймовірні кроки. Як наприклад, 85-річний Аркадій Анатолійович Бояров з Лиману Донецькій області.
Його поставив у приклад всім відомий юрист Михайло Шнайдер. На своїй сторінці у Facebook він розповів, що дідусь віддав 23-річній сироті, матері-одиначці Альбіні Іванюк власне житло:
"Аркадій Анатолійович подарував Альбіні з дитиною свою двокімнатну квартиру. Пенсіонер переїхав в інше місто, до жінки, з якою планує дожити свій вік. А Квартиру вирішив подарувати дитині-сироті. "Бажаю майбутньому власнику виховувати в собі Мудрість, Доброту і Чуйність! Робіть людям Добро, і воно повернеться до вас сторицею" - побажав Альбіні Аркадій Бояров. І поки в Україні є такі люди, як Аркадій Анатолійович, поки є доброта і співчуття, у нас залишається шанс на гідне майбутнє для нас і наших дітей!", - запевнив Шнайдер.
Популярні новини заразПоказати щеКоли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Відомо, що в останні 10-15 років статистика щодо матерів-одиначок в Україні справді невтішна: кількість покинутих зі дітьми жінок зросла щонайменше у 20 разів, але офіційний статус тільки в 1 мільйона.
Втім, це тільки дані соціальних служб. Експерти припускають: у такому тяжкому матеріальному становищі перебуває мало не кожна четверта українка, але більшість про це просто мовчить. З різних причин, звісно. Одні бояться нездорової реакції суспільства, інші живуть іще радянським мисленням – мовляв, залишитися сам-на-сам із таким, це "соромно."
У першу чергу це негативно відображається на дітях – в школі вони уникають розмов про родину, а іноді – змушені терпіти постійні знущання однолітків.
Дивіться: запрацювали нові правили нарахування допомоги матерям-одиначкам