Звичайний киянин одного разу вранці зустрів у метро звичайну людини у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Іван Пішта.
"Їду собі в метро на суд до друзів - і бац... У вагон заходить якась істота у футболці зі Сталіним. У мужика хреново почався ранок. Це ж треба було зайти в мій вагон", - написав він, опублікувавши фото зірваною з "любителя Сталіна" футболки.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Схоже, Івану сильно не сподобалося те, що перед ним виявився чоловік у символіці диктаторського режиму. В коментарях Пішта стверджує, що любитель Сталіна "молився, щоб його не били, бо він після операції".
Пост активно коментується в мережі, де більшість користувачів підтримує Івана.
"Респект!", "Декомунізація в дії", "Супер", "Обіймаю" – пишуть в інтернеті.
І дуже скромне, невибагливе у матеріальному плані життя «батька народів», і можливість користуватися в СРСР винятковим об'ємом різноманітних привілеїв - всі ці особливості буття генералісимуса дивно гармонійно співіснували один з одним.
У Сталіна в СРСР було близько 20 дач, в основному, на морському узбережжі - в Криму, Абхазії, Сочі. Помер Йосип Віссаріонович на Ближній (Волинської) дачі, розташованої неподалік від села Волинського, що під Кунцево. Перелік речей, що належать Сталіну, описаних за наказом Л. П. Берія в той же вечір 5 березня, коли генералісимуса знайшли там мертвим, вражає своїм аскетизмом: кілька курильних трубок, 6 кітелів, 10 штанів, ощадкнижка з 90 рублями ... Ніяких коштовностей (та взагалі речей, що представляють яку-небудь матеріальну цінність), сум готівки у Сталіна на Ближній дачі виявлено не було.
За спогадами начальника охорони Сталіна Миколи Власика, діряві до дірок чоботи Господаря міняли ночами, коли генералісимус спав - якщо на ранок Йосип Віссаріонович одягав попередньо зшиті новенькі шкіряні ботфорти і носив їх без зауважень, то справу було зроблено. А бувало й так, що Сталін з якої-небудь причини вимагав повернути йому звичні старі діряві чоботи.