За п'ять місяців 2017 року російські спецслужби затримали 18 громадян України на території окупованого Криму та Росії.

Про це повідомила координатор медійної ініціативи за права людини Марія Томак на прес-конференції, яка була присвячена поїздці українських лікарів до Павла Гриба.

"За нашими підрахунками, на сьогоднішній день 61 громадянин України перебуває під вартою на території РФ і окупованого Криму з політичних мотивів. З них 23 людини вже отримали вирок", - уточнила правозахисник.

Вона зазначила, що викрадення Павла Гриба - найбільш показовий приклад грубого порушення прав людини кремлівськими силовиками. Справа Гриба є засекреченою. Тому захисники не можуть поки нічого зробити, нарікає Томак.

Популярні новини зараз

Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК

Перевірять тисячі українців: податкова посилює стеження за рахунками

Ліміт на пенсію в Україні: громадянам нарешті відповіли, чому обмежують виплати

Універсальна соцдопомога: держава запускає новий експеримент - хто перший у списку

Показати ще

Батько Павла про викрадення сина.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що новобранців з окупованого Криму росіяни відправляють на Далекий Схід і до Сибіру.