Російські чиновники хочуть побачити "потужний ріст населення" в окупованому Криму, для чого збираються відправити на півострів сотні тисяч переселенців з РФ.

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на заяву так званого "депутата" Законодавчих зборів Севастополя В'ячеслава Аксьонова.

Російські мігранти нібито активно скуповують житло на півострові. Протягом трьох років населення Севастополя зросло на 12%. Саме за рахунок переселенців окупанти хочуть поповнити "запаси".

Від кого надійшла відповідна вказівка – невідомо. Повідомляється, що це могли зробити або так звана "адміністрація" РФ в місті, або безпосередньо російська "верхівка".

"Амбітний план" окупанти хочуть втілити також за допомогою збільшення приватного сектору, а саме забудовою багатоповерховими будинками.

Популярні новини зараз

Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей

Аптеки працюватимуть за новими правилами: купити ліки стане складніше

Польські банки можуть почати перевірку карток українців

Гороскоп на сьогодні 27 грудня: ревнощі Левів, агресія Скорпіонів та відповідальність Козерогів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", окупанти "задрали" ціни на фрукти та овочі.