В анексованому Росією Криму почали буріння скелі під замком "Ластівчине гніздо", який знаходиться на скелі Ай-Тодорського мису в населеному пункті Гаспра.
Про це повідомляє сайт "Крим.Реалії".
У місцевій "владі" заявляють, що роботи проводяться з метою укріплення скелі від землетрусів та зсувів.
"Щоб провести реконструкцію замку, потрібно спочатку укріпити скелю", - сказала директора "Ластівчиного гнізда" Олександра Левіна.
У травні цього року замок закрили на реконструкцію. Раніше директор "Ластівчиного гнізда" говорила, що укріплення скелі проведуть у 2018-2019 роках.
ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
У Міністерстві культури України подібні дії російської влади називають незаконними.
У 2015 році Мінкульт визнав незонними будь-які дії зі сторони окупанта щодо об'єктів культурної спадщини, які охороняються законами України та занесені до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.
Як повідомляв портал "Знай.ua", окупант залив кримський пляж бетоном.