Для того, щоб Україна стала повноцінним членом європейської спільноти, потрібно постійно боротися з корупцією.

У цьому впевнений радник голови МВС Ілля Кива, який висловив свою думку в ефірі українського телеканалу. За словами чиновника, крім боротьби з корупцією, влада також повинна захищати своє населення.

"Ми повинні продовжити безпрецедентну війну з корупцією, це перше. Друге - це соціальна захищеність фактично всіх верств населення, але в першу чергу - це ветерани, діти, пенсіонери. І третій пункт, який ми зобов'язані враховувати і виконати - це наведення правопорядку на наших вулицях ", - сказав Кива.

Він упевнений, якщо українці будуть відчувати себе захищеними, вони зможуть змінити ментальність і стати повноцінною європейською нацією.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ілля Ківа заявив про бажання привести на марш за декриміналізацію маріхуани воєнкомів, які будуть вручати учасникам порядку.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 12 квітня: кого у суботу чекає несподіване випробування

Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють

В Україні змінюють правила перевірки громадян: суть схеми

Пенсіонерам виплатять додаткові 630 гривень: хто отримає доплату

Показати ще